Nasıl Ürün Alırım

  Sipariş verirken İnternet sitemizden sipariş vermek 3 basit ve güvenli adımdan oluşmaktadır.

• 1. Adım: Sipariş vereceğiniz ürünü incelemek ve sepetinize eklemek, 

• 2. Adım: Fatura ve teslimat bilgilerini doldurmak, 

• 3. Adım: Güvenli ödeme sayfamızda ödeme şeklini seçmek ve ilgili ödeme işlemini gerçekleştirmek. 

  Ödeme onay işlemi ve siparişinizin hazırlanması İnternet sitemizden verilen tüm siparişlerde yapmış olduğunuz alışverişinizin güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması bulunmaktadır. Ödeme onay departmanımız tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ödeme onayınızı alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer. 

 Siparişinizin Hazırlanma Süreci; 

• Havale/EFT ödeme şekli seçili siparişlerinizde ilgili alışveriş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle, 

• Kredi Kartı ile ödeme şekli seçili siparişlerinizde güvenlik departmanımızın ilgili bankanın güvenlik departmanından yapılan harcamaya ait alınan onayıyla, siparişleriniz hazırlanma sürecine girer. 

  Teslimat süresi Ödeme onay departmanımızın siparişinize onay vermesine müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 5 iş günü içerisinde değişmektedir. 

 Siparişlerinizde ki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik süreci hakkında detaylı bilgi verilecektir. Tedarik edilme aşamasında problem çıkması durumunda: siparişinizi iptal ederek ödemenizin iade edilmesini isteyebilir veya ürün/ürünlerinizin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz. Cuma günleri saat 15:00'ten sonra verilen siparişlerinizin ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin onayının teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. 

 Sipariş verirken dikkat edilmesi gerekenler. Siparişlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak tarafınıza teslim edilebilmesi için lütfen aşağıdaki hususlara dikkat ediniz. 

  Ürün Stokta mı, Üretimde mi? Sipariş üzerine mi? Sınırlı stok mu? Seçtiğiniz ürün üretimde, ,sipariş üzerine ise bu ilgili ürünün stoklarımızda olmadığını; sınırlı stok ise ürünün tükenmiş olabileceğini gösterir. İlginizi ürünün stoklarımıza girmesinin ardından teslimat süreci başlar.Teslimat ve Fatura Adresi Ürünleriniz sipariş aşamasında belirttiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Geç teslimatlarda yaşanan en büyük hata teslimat adreslerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi eksiksiz ve tam bir şekilde belirtiniz.